Peter Strating
Dit artikel is nu opgeslagen in je dashboard.
Bewaar artikelen in je dashboard.

God

21 oktober 2020 door Jeffrey Schipper

Peter en Christine willen Jezus volgen in de Schilderswijk: "Jezus loopt door onze wijk"

“Ik geloof dat Jezus door onze wijk loopt. Hij kijkt door onze ogen naar de mensen en ziet ze met ontferming aan”, vertelt Christine Scheurkogel. Als inwoners van de Haagse Schilderswijk maken zij en pastor Peter Strating (foto boven) duidelijk wat de steeds weer terugkerende onrust in hun wijk met hen doet. Ook geven ze antwoord op de vraag wat Jezus zou doen als Hij in de Schilderswijk zou wonen.

CIP+ logo

Wil je verder lezen?

Krijg onbeperkt toegang tot CIP.nl

Start je gratis maand Inloggen

Start het gesprek

Alleen CIP+ leden kunnen reageren op artikelen. Word ook CIP+ lid, praat mee en geniet van nog veel meer voordelen!
Bekijk alle voordelen Inloggen
Error: could not load events