Hans Maat
Dit artikel is nu opgeslagen in je dashboard.
Bewaar artikelen in je dashboard.

God

29 mei 2020 door Patrick Goede

Hans Maat opende Opwekking 2020: "Het wordt tijd dat de Heilige Geest onze kerken onder krachtstroom zet"

"Ik zou het zo mooi vinden als alle kerken in Nederland van Pasen naar Pinksteren gaan. De sleutel tot sterker christen zijn is de kracht van de Heilige Geest leren kennen", trapt Hans Maat de Pinksterconferentie van Opwekking af tijdens de openingsavond. Hét christelijke evenement van het jaar is vanavond in aangepaste vorm van start gegaan! De directeur van het Evangelisch Werkverband sprak over het ontvangen van de Heilige Geest. “God reageert op jouw dorst.”

Het thema van Opwekking is dit jaar ‘Samen kerk, samen sterk’. Het duurt even voor de ‘echo’ uit de livestream is gehaald maar uiteindelijk komt de openingsavond steeds meer tot ontbranding. Hans Maat heeft er overduidelijk zin in: “Dit is een livestream, een levensstroom! Haal maar eens diep adem.”

CIP+ logo

Wil je verder lezen?

Krijg onbeperkt toegang tot CIP.nl

Start je gratis maand Inloggen

Opwekking 2020
- Een genezingsdienst in coronatijd: "Voor God is op afstand genezen geen enkel probleem"
- Jurjen ten Brinke vergelijkt de Heilige Geest met Olympisch vuur: "Vuur steek je niet in je broekzak"
- Otto de Bruijne:"Als de sfeer van 15,000 mensen wegvalt, waar gaat het dan bij jou om?"
- Nelinda Troost vraagt zich af hoe we in coronatijd een krachtige kerk zijn: "Het kerkgebouw is dicht, maar de Kerk is open"
Meer over Opwekking 2020 »

Reacties

G
Nou, als ik heel eerlijk ben, ik zit niet zo te wachten op dit ADHD-christendom.
Hier word ik nu echt blij van. Want ik heb mogen ervaren dat wat hij (Hans) hier in het kort weergeeft, ook zo is. Los van alle dogma's en leringen van mensen waarin je verstrikt kunt raken door je achtergrond, is er een fontein van vreugde. Tijdens Opwekking in 1978 was daar die doop in de Heilige Geest die alles veranderde, die enorme vreugde dwars door mijn verdriet en het innerlijk beseffen dat er water is in de woestijn. We danken Hem voor het Levende water, (Jesaja 55:1-2)
"Het wordt tijd dat de Heilige Geest onze kerken onder krachtstroom zet". Oke. En dus wachten we daarop?

Praat mee

Alleen CIP+ leden kunnen reageren op artikelen. Word ook CIP+ lid, praat mee en geniet van nog veel meer voordelen!
Bekijk alle voordelen Inloggen